українська російська англійська
Павло Розенко звернувся до місцевої влади з вимогою активізувати роботу щодо забезпечення доступності навчальних закладів для дітей з інвалідністю
28.11.2017 | 12:50
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко звернувся до представників місцевих органів влади з вимогою активізувати роботу щодо забезпечення безперешкодного доступу дітей з інвалідністю до загальноосвітніх навчальних закладів.

«Безумовно, ми повинні відзначити позитивну динаміку щодо реалізації в Україні права дітей з інвалідністю на освіту. Разом з тим темпи покращення якості надання деяких освітніх послуг не є задовільними. Насамперед, це стосується діяльності місцевих органів влади щодо забезпечення доступності навчальних закладів для людей з інвалідністю», - сказав Павло Розенко у ході засідання Ради у справах осіб з інвалідністю.

Віце-прем’єр-міністр навів дані згідно з якими, кількість загальноосвітніх навчальних закладів на початок 2016/2017 навчального року становить 16 395, з них доступних до першого поверху – 12 652 (77, 2%), до другого – 69 (0,4%), до третього – 22 (0,13%), до четвертого і наступних поверхів доступними є лише 11 будівель загальноосвітніх шкіл.

«Очевидно, що ця ситуація є незадовільною», - наголосив він.

У зв’язку з цим Павло Розенко доручив місцевим органам влади активізувати роботу щодо забезпечення безперешкодного доступу дітей з інвалідністю до загальноосвітніх навчальних закладів при їх підготовці до нового навчального року, а також при здійсненні реконструкції та капітального ремонту будівель дошкільних та шкільних навчальних закладів.

Учасники засідання також розглянули питання забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення, в тому числі технічними засобами реабілітації та стан виконання Указів Президента України від 03.12.2015 № 678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю» та від 13.12.2016 № 553 «Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю».

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"