українська російська англійська
30 листопада - міжнародна конференція "Молочний бізнес-2017"
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

30 листопада Спілка молочних підприємств України та аналітичне агентство Інфагро проводять Х Всеукраїнську конференцію «Молочний бізнес – 2017». Захід відбудеться за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої, виробників і переробників молока, фахівців суміжних галузей, державних структур, трейдерів, експертів та операторів ринку.

Щорічна конференція Молочний бізнес – це майданчик для ефективного спілкування провідних операторів молочного сектору, можливість отримати ексклюзивні аналітичні матеріали по молочному ринку України та світу та визначитися з розробкою власних довгострокових бізнес-стратегій.

Традиційно під час конференції будуть обговорені актуальні питання молочної галузі, учасники почують доповіді провідних експертів молочного ринку України та світу, отримають нові поради та ідеї для розвитку власного молочного бізнесу.

Цього року у фокусі конференції наступні питання:

- молочна індустрія України та світу. В рамках сесії будуть озвучені основні тенденції молочної галузі України та світового молочного ринку.

- необхідність змін – маркетингових, технологічних, регуляторних. Про зазначені проблеми та можливі шляхи їх розв’язання на конференції розкажуть українські експерти та представники влади.

- молокопереробка – залежність від виробників молока і торгівлі. Про це на заході будуть дискутувати виробники молока і молочних продуктів та представники торгівлі.

Час та місце проведення: 30 листопада, прем’єротель Русь (Київ, вул. Госпітальна, 4).

Початок реєстрації о 8.45.

Детальна інформація за посиланням http://infagro.com.ua/ua/molochniy-biznes-2017/

Запити на акредитацію – з сайту конференції.

Акредитація ЗМІ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZivc26zyMqfyc0tyCQWjEmOr31VIPHfdTWO4V51HVqNIfEA/viewform

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"