українська російська англійська
Україна і Грузія мають використовувати міжнародні майданчики для захисту спільних інтересів та протидії російській агресії, - Голова Парламенту Грузії на зустрічі з Прем'єр-міністром України
27.11.2017 | 15:33
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна та Грузія, які мають давню історію дружби і партнерства, повинні використовувати всі можливі майданчики, передусім міжнародного рівня, для захисту спільних інтересів. Про це сказав Голова Парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Зустріч відбулася в рамках офіційного візиту Глави Уряду України до Грузії.

Глава Парламенту Грузії підкреслив, що офіційний Тбілісі стоїть на позиціях захисту територіальної цілісності України та різко засуджує анексію Криму та агресію проти України. Цей геополітичний аспект є спільним для обох держав.

«Наш спільний біль – окупація територій. Але так само спільним є наш курс на європейську інтеграцію та зближення з НАТО, - підкреслив Іраклій Кобахідзе. - І сьогодні, вважаю, ми маємо використовувати всі майданчики, передусім міжнародні, для захисту наших спільних інтересів». 

Глава Уряду України погодився із співрозмовником, і додав, що відносини двох країн мають стратегічний характер. «А це суттєвий фундамент для поглиблення відносин у майбутньому», - зазначив Володимир Гройсман.

Він сказав, що за перший день візиту вже провів низку зустрічей на найвищому рівні – з Президентом та Главою Уряду Грузії, результатом яких буде поглиблення роботи з конкретних напрямків. Йдеться про співпрацю у політичній площині,  про запровадження реформ та обмін досвідом, а також про економічні відносини. «Ми ставимо завдання подвоїти товарообіг до 1 млрд дол.», - сказав Володимир Гройсман.

Він проінформував грузинську сторону про хід реформ в Україні, про плани Уряду на 2018 рік. "Ми відкрили для себе можливості змін, і будемо продовжувати їх", - сказав Глава Уряду України. 

 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"