українська російська англійська
Геннадій Зубко: Забезпечення сільської медицини швидкісним інтернетом є стимулом для комплексного розвитку територій
24.11.2017 | 14:22
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сільська медицина – то не тільки приміщення і лікар, але й сучасне обладнання та ліки. Сільська амбулаторія повинна бути забезпечена  портативними кардіографами, тонометрами, пульсоксиметрами, лабораторним обладнанням для експрес-аналізу, із можливістю передати дані через інтернет-зв’язок, апаратами Ротта, небулайзерами, переліком фармацевтичних препаратів та препаратів за програмою «Доступні ліки».

Про це ідеться у статті Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка на інтернет-ресурсі «Цензор.нет».

На його думку, важливий напрямок – впровадження телеметричної медицини. «За її допомогою лікар сільської амбулаторії зможе в режимі on-line отримати консультацію в медичному закладі вторинного та третинного рівня, передати аналізи та результати досліджень пацієнта. Наступні кроки – використання сучасних он-лайн сервісів із підвищення кваліфікації, підключення до системи e-Health, запровадження електронних карток пацієнтів. Зауважу, що не йдеться про лікування «по інтернету». Мова іде про консультативну підтримку персоналу ФАП лікарями вищого рівня», - зазначив Геннадій Зубко.

На його думку, забезпечення сільської медицини швидкісним інтернетом є стимулом для комплексного розвитку територій. «Це – додаткові можливості для дошкільних навчальних закладів, шкіл, будинків культури впроваджувати онлайн-навчання, організовувати тренінги і курси, зокрема з навчання іноземної мови», - зауважив урядовець.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"