українська російська англійська
Остап Семерак: Галузь надрокористування потребує нових інвестицій і сучасних принципів управління
23.11.2017 | 18:26
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Реформування геологічної галузі залишиться одним із пріоритетів Мінприроди і в 2018 році. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо розвитку газовидобувної галузі, яка відбувалася у Полтаві.  

Мінприроди більше року працює над реалізацією концепції розвитку газовидобувної галузі України і системою надрокористування України в цілому.

«Триває робота над внесенням змін до існуючого законодавства, запровадження сучасних механізмів дерегуляції, усунення корупційних проявів та осучаснення розвитку українського ринку надрокористування, який повинен стати конкурентоздатним та цікавим для інвесторів. Реформування геологічної галузі було і залишиться одним із пріоритетів Мінприроди», - сказав Остап Семерак.

Він також відзначив, що вітчизняний ринок надрокористування у цілому позитивно відреагував на заявлені реформи.

«Перший пакет законодавчих змін враховує конструктивні пропозиції активних учасників вітчизняного нафтогазового комплексу, таких як Асоціація газовидобувних компаній, "Укргазвидобування". Від них надійшло багато пропозицій і майже всі вони були враховані», - резюмував Остап Семерак. 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"