українська російська англійська
Володимир Кістіон: Концепція розвитку українського газовидобування має виконуватися бездоганно
23.11.2017 | 17:11
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Зважаючи на зовнішні виклики та наші внутрішні завдання, План імплементації Концепції розвитку газовидобувної галузі України, затверджений Урядом у грудні минулого року, має виконуватися бездоганно.

Про це в ході наради щодо виконання Концепції розвитку газовидобувної галузі України, що відбулася сьогодні на Полтавщині під головуванням Прем’єр-міністра України, сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

За його словами, незабаром на розгляд Уряду будуть винесені проекти рішень, які дозволять підсилити реалізацію заходів, передбачених Концепцією розвитку газовидобування.

Мова йде про новий Порядок надання спеціальних дозволів на користування надрами (Постанова КМУ №615), про Порядок проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування (Постанова КМУ №594), Положення про порядок розпорядження геологічною інформацією (Постанова КМУ №423) та Методика визначення вартості запасів і ресурсів корисних копалин (Постанова КМУ №1117).

«Перед нами стоїть непросте, але реальне завдання – зробити Україну енергетично незалежною й розпочати експорт українського газу в Європу. Природні можливості у нас величезні, варто лише підсилити виконавчу дисципліну у міністерствах», - зауважив В.Кістіон.

Володимир Кістіон також запропонував звернутися до парламентарів невідкладно підтримати три законопроекти, імплементація яких дозволить Україні швидше стати енергонезалежною й перетворитися з імпортера в експортера газу.

Мова йде про законопроекти №3096-д (дерегуляція в сфері видобування нафти і газу), №5459 (12% ставка рентної плати для суб’єктів господарювання, що експлуатують нові свердловини), №3027 (2% ставка рентної плати для нафти та конденсату і 1,25% для ставки рентної плати для природного газу – це стосується Угод про розподіл продукції).

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"