українська російська англійська
Україна та Словенія розвиватимуть двостороннє співробітництво в сфері захисту прав споживачів та ринкового нагляду
23.11.2017 | 17:17
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа прийняв делегацію Республіки Словенія, яка перебуває в Україні з робочим візитом, і провів зустріч з Державним секретарем Міністерства економічного розвитку та технологій Республіки Словенія Алеш Кантарутті та керівником Ринкової інспекції Республіки Словенія Андрейкою Гірліч.

Від Держпродспоживслужби участь у зустрічі взяли начальник Управління міжнародного співробітництва Ольга Шевченко та директор Департаменту захисту споживачів Олексій Квасніцький.

Учасники зустрічі ознайомилися з системами державного нагляду та контролю в Україні й Словенії.

Окрема увага була приділена реалізації Меморандуму про співробітництво у сфері ринкового нагляду, який був підписаний у листопаді 2016 року між Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Ринковою інспекцією Республіки Словенія.

Сторони обговорили перспективи подальшого розвитку двостороннього співробітництва, а також висловили взаємне прагнення щодо обміну досвідом у реалізації законодавства у сфері захисту прав споживачів та ринкового нагляду в Україні та Республіці Словенія.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"