українська російська англійська
Уряд зацікавлений в побудові прозорого ринку газу, - Володимир Гройсман
23.11.2017 | 12:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України налаштований на повну демонополізацію  і побудову прозорого ринку газу в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами у Полтавській області, де Глава Уряду перебуває з робочою поїздкою.

«Мене цікавить прозорість ринку газу і формування справедливої ціни (на паливо всередині країни)», - сказав Прем’єр-міністр.

Він нагадав, що таке завдання – щодо демонополізації та формування ефективного паливного ринку – він поставив перед членами новопризначеної Наглядової Ради Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» - як найбільшої енергокомпанії держави.

Довідково

Формування прозорого ринку газу та анбандлінг (функціональне розділення) НАК «Нафтогаз України» входить до загального переліку заходів, визначених в числі пріоритетних в роботі Уряду, а також до переліку реформ, які Україна реалізує в рамках співпраці з міжнародними партнерами.

22 листопада Кабінет Міністрів сформував нову наглядову раду НАК «Нафтогаз України», до складу якої увійшли 4 незалежних члени та 3 представники влади.  Сформована наглядова рада НАК "Нафтогаз України" є повністю незалежною. Це сприятиме покращенню корпоративного управління, підвищенню конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості компанії  і більш ефективному вирішенню завдань забезпечення енергетичної незалежності держави та демонополізації газового ринку.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"