українська російська англійська
21 листопада Мінрегіон та громадські організації підпишуть Меморандум щодо розробки концепції публічного управління в будівництві
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

21 листопада у Мінрегіоні відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю у розробці та реалізації Концепції публічного управління у галузі будівництва.

Його підпишуть Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ в особі заступника Міністра з питань будівництва Лева Парцхаладзе та GIZ, Офіс ефективного регулювання (BRDO), IDLO, Конфедерація будівельників України, Будівельна палата України, Національна спілка архітекторів України та Інститут архітектури, урбаністики та регіоналістики НСАУ, ДП «ДІПРОМІСТО», ДП «УкрНДІпроцивільбуд», громадська організація «Разом проти корупції» в особі їх представників.

Концепція буде містити основні принципи впровадження електронного урядування у містобудівну діяльність. Її впровадження дозволить удосконалити процеси управління, спрощення та прискорення дозвільних процедур у будівництві, зменшити корупційні ризики та покращити інвестиційний клімат.

Місце проведення заходу: велика зала Мінрегіону (вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх).

Початок заходу: 11:00

Акредитація представників ЗМІ за тел: ‎(044) 590-47-96 або поштою press@minregion.gov.ua  до 20 листопада 18:00. Обов’язково треба мати при собі журналістське посвідчення.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"