українська російська англійська
Еміне Джапарова: Вручена Ільмі Умерову премія - це визнання боротьби кримських татар за Крим у складі України
14.11.2017 | 12:07
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

13 листопада в ІА "Укрінформ" відбувся захід для ЗМІ "Ільмі Умеров – лауреат  премії "Платформи європейської пам'яті та совісті", за участі першого заступника Міністра інформаційної політики Еміне Джапарової.

Під час заходу Еміне Джапарова зазначила, що премія, вручена Ільмі Умерову, - це визнання боротьби кримських татар за Крим у складі України . "Символом премії є боротьба з режимами, саме на цьому сьогодні ґрунтується національно-визвольний рух кримських татар. Так само як колись основою національного руху був опір радянському комуністичному режиму", - сказала перший заступник Міністра.

За словами Ільмі Умерова,  питання про звільнення Олега Сенцова та інших політв'язнів обговорювалося на зустрічі з президентом Туреччини Ердоганом, але головним було питання деокупації Криму і повернення його до складу України. "Звичайно, ми говорили ще про інші аспекти -  про те, що деокупація Криму, повернення Криму до складу України - ця обов'язкова умова і це головне, а звільнення двох осіб - це маленький епізод", - сказав заступник голови Меджлісу.

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Еміне Джапарова, перший заступник Міністра інформаційної політики України; Ільмі Умеров, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу; Ескендер Барієв, член Меджлісу кримськотатарського народу, Голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру.

Нагадаємо, Нагородження Ільмі Умерова відбулося в Парижі в рамках конференції платформи "100 років комунізму. Історія і пам'ять". Він був удостоєний премії "Платформи європейської пам'яті та совісті" "за визнання його боротьби проти тоталітаризму, за ідеали демократії, основні права і свободи людини і верховенство закону".

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"