українська російська англійська
Павло Розенко: Надходження від ЄСВ порівняно з попереднім роком зросли майже на 37%
13.11.2017 | 18:38
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Внаслідок підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3200 грн станом на сьогодні, суттєво зросли доходи як Державного бюджету України, так і Пенсійного фонду України. Про це сьогодні під час загальнонаціональної презентації результатів комплексного дослідження на тему: «Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«В цілому з початку року надходження від єдиного внеску склали  майже 130 млрд. грн. Це майже на 35 млрд. грн. або на 36,7 %, більше, ніж у відповідному періоді минулого року», - сказав він.

Не справдились, за словами Віце-прем’єр-міністра, і «катастрофічні прогнози» деяких політиків щодо зростання рівня безробіття через підвищення мінімальної зарплати. «Навпаки, ми бачимо позитивні тенденції. Сьогодні на обліку в центрах зайнятості приблизно на 60 тисяч безробітних менше, ніж за аналогічний період минулого року», - зазначив Павло Розенко.

Він також зауважив, що протягом року спостерігається зростання кількості платників єдиного соціального внеску, у тому числі серед фізичних осіб-підприємців.

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"