українська російська англійська
Інвестування у шахти дозволить збільшити видобування вітчизняного вугілля, - Ігор Насалик
11.11.2017 | 11:23
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Інвестування у шахти дозволить збільшити видобування вітчизняного вугілля. Про це Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик наголосив під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.  

Коментуючи питання щодо реформування вугільної галузі, Міністр відзначив доцільність створення Національної вугільної компанії України.  «Це єдиний ключ до переформатування вугільної галузі в нашій державі», - наголосив він. «Національна акціонерна вугільна компанія дасть можливість повністю диференціювати виробничий процес», - переконаний Ігор Насалик.

Також він зазначив, що нинішнім Урядом уперше за останні роки виділено кошти на модернізацію та технічне переоснащення шахт. Така робота триватиме й наступного року з метою збільшення видобутку вугілля. «При інвестуванні в шахти ми виконаємо ті зобов'язання, які на себе взяли» , - запевнив Ігор Насалик.

Також він повідомив, що внаслідок заходів з переведення енергоблоків ТЕС на газову групу вугілля споживання антрациту скоротилося. «За ці 1,5 року ми змогли переформатувати ТЕС і на сьогодні порівняно з минулим роком зменшилося споживання антрацитового  вугілля на 3,5 млн тонн, – а це значить, що зросло на 3,5 млн споживання газового вугілля», - наголосив Міністр.

Таким чином, Уряд робить кроки для зменшення залежності від антрацитового вугілля.

 

 

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"