українська російська англійська
Україну відвідає інспекційна група США
10.11.2017 | 18:58
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Відповідно до Договору про звичайні збройні сили в Європі цього тижня Україну відвідала інспекційна група Федеративної Республіки Німеччини, повідомляють в Управлінні верифікації Генерального штабу Збройних Сил України. До складу делегації також увійшли представники Франції та Норвегії. З метою контролю за дотриманням нашою державою кількісних обмежень озброєння та військової техніки у період з 6 по 10 листопада іноземні інспектори провели перевірку однієї з військових частин на Чернігівщині.

Окрім цього, 13 листопада до України прибуває багатонаціональна інспекційна група США, до складу якої увійдуть також представники Данії та Канади. Мета візиту – моніторинг військово-політичної ситуації у центральному та південно-східному регіонах нашої держави.

«Такі заходи мають важливе значення у контексті поширення серед держав-учасниць ОБСЄ правдивої та неупередженої інформації про ситуацію в Україні, що сприятиме зусиллям міжнародної спільноти, спрямованим на врегулювання конфлікту», - зазначають в Управлінні верифікації Генерального штабу ЗС України. - «Передбачається, що інспекційна група відвідає військові частини та підрозділи у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Крім того, американська сторона включила до району інспекції територію Автономної Республіки Крим, що є черговим свідченням невизнання США анексії півострова Російською Федерацією».

Участь у міжнародних договорах і угодах у сфері контролю над озброєнням є платформою для пошуку шляхів вдосконалення існуючих механізмів протистояння та запобігання сучасним викликам та загрозам пов’язаним із застосуванням звичайної зброї. Це сприяє створенню нових інструментів всебічного контролю над озброєнням та військовою діяльністю в Європі з метою виводу з кризи системи європейської безпеки.

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"