українська російська англійська
Перші 25 переможців конкурсів на посади гендиректорів зустрілись з командою реформи держуправління та європейськими партнерами
09.11.2017 | 20:13
СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Завершуються перші конкурси на нові посади держслужби, що стартували у вересні цього року. Уже оголошено переможців на посади генеральних директорів у 6 міністерствах, Секретаріаті Кабінету Міністрів, Національному агентстві з питань державної служби та Державному агентстві з питань електронного урядування.

Переможців було відібрано за оновленою конкурсною процедурою, що була розроблена в співпраці з міжнародними HR-експертами за підтримки Євросоюзу.

Оновлена конкурсна процедура включає перевірку професійних компетентностей, таких як лідерство, навички з управління змінами, аналітичне мислення тощо. Кандидати проходять комп’ютерне тестування та вирішують ситуаційні завдання. Підвищено прозорість відбору: конкурсні комісії доповнені незалежними експертами у відповідній сфері політики та у сфері управління персоналом, які мають право голосу. Крім того, здійснюється відеофіксація конкурсного відбору та передбачена присутність громадських спостерігачів.

Відібрано кандидатів, які мають значний професійний досвід у приватному та державному секторах, навчались у найкращих навчальних закладах України та за кордоном, володіють іноземними мовами.

“Ми формуємо нову державну службу. Ви повинні стати справжніми лідерами змін, службовцями нової якості, які побудують нову успішну Україну. Перед нами довгий і складний шлях. Потрібно створювати горизонтальні мережі, активно співпрацювати та наполегливо долати спротив старої системи. Тільки разом ми досягнемо мети”, - зазначив у своєму зверненні до переможців Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів України.

“Аналізуючи профілі переможців, можна зробити висновок, що конкурси відбулися на належному рівні. На державну службу тепер приходять працювати найкращі фахівці, за яких держава конкурує з бізнесом та неурядовими організаціями як в Україні, так і за кордоном. Ми також вивчаємо перший досвід впровадження нової конкурсної процедури та усуваємо можливі недоліки, щоб зробити процедуру більш досконалою, а відбір – ще ефективнішим”, - додала Тетяна Ковтун, заступниця Державного секретаря Кабміну.

Переможці конкурсів будуть призначені на посади після проходження спецперевірки.

Нагадаємо, що в рамках реформи держуправління в 10 пілотних міністерствах були створені нові структури – директорати. Кожен директорат відповідає за одну або декілька сфер державної політики. Головна мета директоратів – це формування політики, стратегічне планування та впровадження реформ. Наразі триває набір державних експертів та керівників експертних груп у директорати. Більше про відкриті конкурси можна дізнатись на порталі career.gov.ua.

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"