українська російська англійська
НАТО допоможе Україні захищати критичну інфраструктуру
08.11.2017 | 16:08
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася в Брюсселі із заступником Генерального Секретаря НАТО з питань операцій Патріком Тернером.

Йшлося про співпрацю України та НАТО у сфері планування на випадок надзвичайних ситуацій, кризового управління, реагування на гібридні загрози, а також участь України в операціях під проводом Північноатлантичного Альянсу.

Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на тому, що система кризового управління та захисту критичної інфраструктури і стійкості до загроз у тому числі гібридного характеру є пріоритетним питанням безпеки нашої держави. Тому зараз украй важливо створити Національну систему стійкості для запобігання загрозам. Під час зустрічі було досягнуто розуміння щодо шляхів допомоги НАТО у створенні системи стійкості і домовлено про початок спільної роботи за цим напрямом уже цього року.

Окремо сторона НАТО позитивно оцінила службу українських військовослужбовців у місіях НАТО в Афганістані та Косово (Республіка Сербія). У цьому контексті Віце-прем’єр-міністр підкреслила, що досвід, отриманий у операціях НАТО, є надзвичайно цінним для України, особливо в умовах ведення бойових дій у зоні АТО.

Окрім цього, Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що Україна цінує оперативну допомогу нашій країні з ліквідації наслідків вибухів боєприпасів у Балаклії, які сталися в березні 2017 року. Своєю чергою Патрік Тернер позитивно оцінив оперативне реагування України в допомозі новому члену НАТО Чорногорії під час ліквідації лісових пожеж у цій країні влітку.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"