українська російська англійська
Учасники АТО отримають більше 10,5 тисячі гектарів землі на Миколаївщині
08.11.2017 | 11:28
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області та органи місцевого самоврядування регіону надали учасникам АТО 6286 дозволів на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних наділів загальною площею 10 619,3 гектара.

На сьогодні процедуру оформлення землі у власність завершили 3 397 військовослужбовців АТО, які отримали: 3267 земельних ділянок загальною площею 5920,8 га – для ведення особистого селянського господарства, 64 земельних ділянки загальною площею 7,4 га – для ведення садівництва та 5 ділянок загальною площею 0,06 га – для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд.

Безпосередньо Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області видано 3084 накази про затвердження розроблених проектів землеустрою та передачу учасникам АТО земельних наділів загальною площею 5460,3 гектара. Органи місцевого самоврядування прийняли 313 таких рішень на землі загальною площею 538 гектарів.

Найбільше наказів про передачу земельних ділянок у власність військовим землевпорядною службою Миколаївської області видано у Вознесенському — 328 на землі загальною площею 551,7 га, Первомайському – 288 на землі загальною площею 545,5 га, Миколаївському – 254 на землі загальною площею 367,7 га та Новобузькому – 239 на землі загальною площею 476,7 га, районах Миколаївщини.

Загалом у Миколаївській області отримали від учасників АТО 11 212 заяв про надання земельних ділянок у власність. Звернення військовослужбовців  розглядаються у першочерговому порядку.

На сьогодні Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області видано 5505 наказів про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність. Відповідно до цих наказів учасники АТО отримають земельні ділянки для ведення садівництва та особистого селянського господарства загальною площею 9918,6 гектара.

Довідково

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"