українська російська англійська
Павло Розенко зустрівся з Міністром з питань внутрішньо переміщених осіб Грузії Созаром Субарі
08.11.2017 | 10:50
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У рамках робочої  поїздки до Грузії Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко зустрівся з Міністром з питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з окупованих територій, розселення та біженців Грузії Созаром Субарі.

Павло Розенко ознайомив Міністра Грузії з ситуацією, що склалася з ВПО і біженцями внаслідок збройної агресії Росії проти України, соціально-економічною ситуацією на окупованих територіях, а також з основними положеннями і порядком імплементації Програми соціальної підтримки ВПО і біженців в Україні.

Созар Субарі, у свою чергу, поділився досвідом Грузії щодо механізму створення та функціонування єдиної електронної бази ВПО і біженців, реалізації державних програм у сфері соціальної допомоги ВПО і біженцям у Грузії.

Співрозмовники обмінялися думками щодо забезпечення доступу міжнародних гуманітарних організацій на тимчасово окуповані території України і Грузії.

«У нас є спільні проблеми з Грузією. Це агресія Росії проти Грузії і зараз проти України. В Україні більше мільйона людей втратили житло та стали внутрішніми переселенцями. Досвід Грузії дуже цінний для нас, тому що Грузія має багаторічний досвід роботи з вимушеними переселенцями та має сучасні програми. Я хочу ще раз висловити свою вдячність Уряду Грузії за підтримку територіальної цілісності і незалежності України, ми її відчуваємо і цінуємо», - наголосив Павло Розенко.

Він також відвідав Центр прийому ВПО і біженців у Тбілісі та ознайомився з досвідом його роботи.

 

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"