українська російська англійська
8 листопада - прес-конференція на тему "Будівництво у Doing Business-2018: рекордне зростання і що робити, щоб не впасти"
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України з питань будівництва

8 листопада 2017 року о 12:30 у прес-центрі ІА «Інтерфакс-Україна» відбудеться прес-конференція на тему «Будівництво у Doing Business-2018: рекордне зростання і що робити, щоб не впасти».

Участь у заході візьмуть:

- Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України з питань будівництва;

- Хайнц Вільгельм Штрубенхоф, керівник програм Глобальної практики з торгівлі та конкурентоспроможності в Україні, Білорусі та Молдові IFC/WorldBankGroup;

- Олена Шуляк, керівник сектору «Будівництво» Офісу ефективного регулювання (BRDO).

31 жовтня 2017 року Світовий банк опублікував новий рейтинг легкості ведення бізнесу – Doing Business-2018. За його результатами Україна піднялась на 4 позиції та посіла 76 місце серед 190 країн світу, а за показником «Отримання дозволів на будівництво» - на 105 позицій до 35-го місця, потрапивши у ТОП-40 рейтингу за цим критерієм.

Організатори: Офіс ефективного регулювання (BRDO), Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Місце проведення: м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а, прес-центр Інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна».

Початок заходу: 12:30.

Акредитація журналістів здійснюється на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел.: 063-441-10-42.

 

 

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"