українська російська англійська
У Торонто відбувся Українcько-канадський бізнес-форум
03.11.2017 | 13:20
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

30-31 жовтня в рамках офіційного візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Канади відбувся Українсько-канадський бізнес-форум. У рамках форуму українські компанії харчових продуктів, ІКТ, машинобудування провели понад тридцять B2B-зустрічей з потенційними канадськими партнерами.

«Уряд створює більше можливостей для розвитку торгівлі, щоб бізнес міг якнайкраще ними скористатися. Адже тоді зростає обсяг [торгівлі], розширюється асортимент товарів, на підприємствах та у суміжних галузях створюються нові робочі місця та кращі умови життя громадян. Бізнес-форуми, торговельні місії та візити за участі урядовців та бізнесу - запорука практичної реалізації нових можливостей Угоди про вільну торгівлю Україна-Канада», - відзначив Степан Кубів, Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Також, у ході урядового візиту Степан Кубів та Наталія Микольська взяли участь у Канадсько-українському аерокосмічному форумі, який відбувся 1 листопада у Монреалі. Українська сторона домовилась про налагодження співпраці у секторі комплектуючих виробів для авіаційної та аерокосмічної промисловості та секторі машинобудування, які є перспективними секторами Експортної стратегії України.

«Угода про вільну торгівлю з Канадою відкрила канадський ринок для 98% українських товарів. Тепер експортери можуть повністю використовувати можливості на цьому ринку, бо експорт - це можливість заробити для себе і для країни. «Трикутник» вільної торгівлі Україна-Канада-ЄС є важливим для бізнесу - Україна стане європейським хабом для канадських товарів, а Канада хабом для українських товарів на Північноамериканському континенті» - розповіла Наталія Микольська у ході української торговельної місії до Канади.

За вісім місяців 2017 року експорт товарів до Канади зріс на 70,9 % і склав $31,2 млн.

Інфографіка про торгівлю з Канадою за посиланням: http://bit.ly/2h8Dfwo, http://bit.ly/2ysvZmq.

Практичний посібник "I CAN EXPORT до Канади!" тут: http://bit.ly/2hlYFmI.  

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"