українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав інженерні, ракетні війська та артилеристів із професійними святами
03.11.2017 | 09:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

 

Шановні військовослужбовці!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю весь особовий склад інженерних, ракетних та артилерійських підрозділів Збройних Сил України з професійними святами – Днем артилерійських військ і Днем ракетних військ і артилерії!

Ще починаючи з давньої історії, військові інженерні підрозділи були базовими будь-якої армії. Вони виконують найскладніші завдання з інженерного забезпечення дислокації та переміщення військових частин і підрозділів, встановлюють фортифікаційне обладнання та налагоджують необхідну інфраструктуру. Від роботи інженерних військ залежить злагоджена та ефективна взаємодія всіх армійських частин, а від діяльності інженерної розвідки залежить ефективність вогневих ударів. Без інженерних підрозділів будь-яке військо залишилося б, фактично, паралізованим.

Ракетні ж війська і артилерія є основною ударною силою сухопутних військ, на які покладені завдання безпосереднього враження ворожої сили противника. Без ракетних підрозділів та артилеристів виграти війну неможливо – цю істину знають усі військовослужбовці, тому ракетні війська та артилерія користуються особливою пошаною.

Сьогодні Збройні Сили України докорінно реформуються безпосередньо в процесі ведення бойових дій, набуваючи значного досвіду та підвищуючи власну ефективність та обороноздатність країни. Перед відродженою українською армією стоїть амбітне завдання – досягти стандартів НАТО в кожному аспекті функціонування родів військ і всіх підрозділів. Переконаний, що лише реформована, міцна, добре забезпечена та укомплектована армія здатна ефективно захищати нашу країну від зовнішніх загроз. Тому належне фінансування оборони, зокрема Збройних Сил України, буде залишатися одним із ключових пріоритетів держави.

Дорогі військовослужбовці! Вся країна вболіває за Вас і пишається Вашим фахом – служінням рідній країні, а бійці, які героїчно несуть службу в районі проведення антитерористичної операції, є справжньою гордістю нашого суспільства. Бажаю Вам міцного здоров’я, професійного зростання, благополуччя та сімейної злагоди! Захищаючи країну і несучи щоденну військову службу, ви також робите великий внесок у здійснення значних перетворень на нашій українській землі!

Слава Україні!                                                                  Героям слава!

 

Прем’єр-міністр України                                                             Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"