українська російська англійська
5 листопада 2017 року в Україні вже втретє стартує Всеукраїнська безстрокова екологічна акція "Посади дерево миру"
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Цьогорічна акція розпочинається напередодні Міжнародного дня попередження експлуатації навколишнього середовища під час війни і військових конфліктів і проходитиме під дивізом «Посади дерево миру в прифронтовій зоні».

В рамках акції Міністр екології та природних ресурсів  України Остап Семерак відвідає м. Бахмут Донецької області, де разом із місцевими жителями та представниками релігійних конфесій висадить Алею Миру.

Захід відбудеться: м. Бахмут, сквер «Дружба»/ (перехрестя вулиць Чайковського, 107 і Корсунської).

Початок: 10:00.

У висадці алеї візьмуть учать: Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, міський голова Олексій Рева,  Голова Комітету з питань екології Української Греко-Католицької Церкви Владика Михаїло (Колтун), директор департаменту екології та природних ресурсів Донецької військово-цивільної адміністрації Сергій Натрус, представники Української православної церкви Київського патріархату,  віряни, місцеві жителі.

Мета акції –  привернути увагу суспільства до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до непоправної шкоди, завданої природним ресурсам України. Підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

Висадка «Алеї Миру» покликана не лише озеленити територію в різних куточках нашої країни, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи і особистого внеску в її розвиток.

Акредитація ЗМІ за телефоном: (068) 269 76 99 або (097) 54 54 514.

Акція проходитиме по всій Україні

Запрошуємо всіх бажаючих українців підтримати ініціативу Мінприроди і долучившись  до безстрокової екологічної акції висадити своє дерево на Алеї миру в своїх містах та селах! 

Нагадаємо, що екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала  в Україні 2016 року за ініціативи Української греко-католицької церкви та була підтримана Мінприроди. В більше 100 міст   і сіл  по всій території України були  висаджені фруктові та хвойні Алеї Миру. До акції також  приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади та представники Української православної церкви Київського патріархату та Духовне управління мусульман України.

 

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"