українська російська англійська
Геннадій Зубко разом з Віталієм Кличком запустили нову гілку київського колектора
02.11.2017 | 12:24
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогоднішня подія – це яскраве свідчення того, що реформа децентралізації дає громадам можливість здійснювати не лише «косметичні» зміни й невеличкі проекти, а при правильному підході й плануванні – впроваджувати системні й фундаментальні кошторисні проекти.

Про це під час урочистого запуску II нитки Головного міського колектора заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Житлово-комунальне господарство, яке дає стале функціонування систем життєзабезпечення в містах, повинно бути пріоритетом кожного органу місцевого самоврядування. І саме такий пріоритет є в місті Києві, де створена синергія зусиль керівництва, персоналу і фахових людей. Завдяки вашій роботі, сьогодні громада Києва отримала стратегічно важливий інфраструктурний об’єкт, який забезпечить надійне водовідведення і покращить екологічний стан навколишнього середовища для понад 1,5 млн мешканців», — зазначив Геннадій Зубко.

За його словами, фінансування об’єкта відбувалося за рахунок коштів ДФРР, державного і місцевого бюджетів. Всього на проект «Будівництво Другої нитки головного міського каналізаційного колектора у м. Києві» було витрачено майже 1,1 млрд грн, з яких: понад 330 млн грн – кошти ДФРР, понад 300 млн грн – субвенції з держбюджету і майже 441 млн грн – бюджет м.Києва.

Віце-прем’єр подякував міському голові, керівництву і персоналу «Метрострою», «Київводоканалу» за впровадження об’єкту і запросив 7 листопада на міжнародну спеціалізовану виставку «Комунтех – 2017», де за участю науковців і керівників водоканалів напрацьовуватимуться рішення щодо поводження з водними ресурсами в Україні.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"