українська російська англійська
Виконавці неякісних будівельних робіт на Донеччині будуть занесені в "чорний шорт-лист", - Геннадій Зубко
02.11.2017 | 10:44
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Серед пріоритетних питань Донецької області, які потребують першочергового вирішення — є відновлення житла. Спільно з МВД, ДСНС було прийняте рішення про створення оперативного загону в Донецькій і Луганській областях, який буде безпосередньо займатися оперативним реагуванням і відновленням зруйнованої інфраструктури в «сірій» зоні.

Про це під час виїзного засідання профільного Комітету ВРУ в місто Торецьк повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, в держбюджет наступного року будуть внесені всі пропозиції щодо підсилення роботи ДСНС і загону оперативного реагування в зоні АТО.

«По будівельним компаніям, які працюють у Донецькій області, ми плануємо створити «чорний шорт-лист» за поданням від ВЦА і місцевих органів влади. У подальшому такі недобросовісні компанії будуть не тільки відсторонені від участі в тендерах на державні закупівлі, а ще й позбавлені ліцензії для проведення таких робіт», — наголосив Геннадій Зубко.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"