українська російська англійська
3 листопада відбудеться презентація національного конкурсу "Молодіжна столиця України"
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

3 листопада 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди презентації національного конкурсу "Молодіжна столиця України".

Початок заходу: 10:30.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, прес-центр Українського кризового медіа-центру..

Учасники прес-конференції:

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України;

Микола Величкович, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму;

Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України;

Ростислав Томенчук, голова Українського інституту міжнародної політики;

Андрій Колобов, голова Національної молодіжної ради України.

Учасники заходу нададуть детальну інформацію щодо проведення в Україні конкурсу "Молодіжна столиця України", покликаного активізувати співпрацю між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяти створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України, поширенню кращих світових практик молодіжної роботи, обміну досвідом молодих людей із різних частин держави та країн Європи.

Інформаційна довідка:

Національний конкурс "Молодіжна столиця України" планується проводити щороку, відзначаючи найкраще місто в Україні для проживання та розвитку молоді. Цьогоріч старт конкурсу запланований на 1 листопада.

Ініціатива створена у контексті загальноєвропейського конкурсу "Європейська молодіжна столиця", який успішно реалізовується з 2008 року (більше інформації про конкурс тут http://www.europeanyouthcapital.org/about/) та низці національних конкурсів з визначення молодіжних столиць, започаткованих окремими країнами.

Акредитація ЗМІ та додаткова інформація: Марина Хромих (Український інститут міжанародної політики), тел.: +38063 3349416, е-mail: m.khromykh@uiip.org.ua.

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"