українська російська англійська
30-31 жовтня Голова Держенергоефективності візьме участь в "Toronto Global Forum" у Канаді
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

З 28 жовтня по 1 листопада 2017 р. у складі офіційної делегації України на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Торонто (Канада).

Зокрема, 30 жовтня Сергій Савчук візьме участь у роботі 11-го глобального форуму «Toronto Global Forum». Цьогорічний захід світового масштабу буде присвячено темі «Переосмислення глобалізації». Глави держав, політичні лідери різних країн,  представники бізнесу, міжнародних установ та громадських організацій будуть обговорювати політичні, економічні та технологічні зміни у світі, реформи державної політики та бізнес-стратегій.

У вівторок, 31 жовтня, учасники форуму зосередяться на питаннях майбутнього енергетики та сталого розвитку міст.

Цього дня Голова Держенергоефективності виступить на тематичній сесії «The Next Energy Revolution», де розкриє пріоритети України на шляху до енергонезалежності та сталого розвитку і представить державну політику у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Крім цього, Сергій Савчук акцентуватиме увагу міжнародної спільноти на позитивних законодавчих змінах та значному інвестиційному потенціалі України у цих сферах.

Також Голова Держенергоефективності матиме нагоду обговорити можливості реалізації «зелених» проектів в Україні з представниками різних міжнародних компаній та організацій, зокрема: «JP Morgan Chase & Co.», «M-KOPA Solar», «Green Mountain Power», «Energy Council of Canada», «Industrial, Clean and Energy (ICE) Technology, BDC Capital».

 

Довідково

У роботі «Toronto Global Forum» візьмуть участь більше 130 спікерів та 2700 делегатів з 54 країн світу.

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"