українська російська англійська
2-3 листопада - міжнародний семінар щодо сприяння імплементації резолюції РБ ООН в контексті еволюції викликів та ризиків, пов'язаних з розповсюдженням зброї масового знищення
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

2-3 листопада 2017 р. за ініціативи МЗС України відбудеться міжнародний семінар «Сприяння ефективній імплементації резолюції РБ ООН 1540 (2004) в контексті еволюції викликів та ризиків, пов’язаних з розповсюдженням зброї масового знищення (ЗМЗ)».

Зазначений захід відбудеться у співпраці та за підтримки Управління ООН з питань роззброєння (UNODA) та Секретаріату ОБСЄ.

Основною метою семінару є здійснення комплексної оцінки еволюції сучасних викликів і загроз у сфері нерозповсюдження ЗМЗ в контексті нещодавно оприлюдненого Всеохоплюючого огляду реалізації резолюції 1540, схваленого резолюцією РБ ООН 2325 (2016), а також вироблення механізмів практичної та оперативної взаємодії держав, міжнародних та регіональних організацій з метою належного реагування на них.

Очікується, що участь у семінарі візьмуть представники близько 46 держав та низки міжнародних організацій (МАГАТЕ, ПК ОДВЗЯВ, ОБСЄ, ОЗХЗ, ВООЗ, Всесвітньої митної організації, Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин тощо).

Місце проведення: Готель «Опера», вул. Б.Хмельницького 53, м. Київ, Україна.

Час проведення: 2-3 листопада 2017 р.

Он-лайн реєстрація учасників заходу за посиланням:

https://www.un.org/disarmament/registration/

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"