українська російська англійська
Делегації ВМС ЗС України та Румунії обговорили питання розвитку двостороннього співробітництва і зміцнення безпеки у регіоні Чорного моря
13.10.2017 | 14:27
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Питання подальшого розвитку двостороннього співробітництва і зміцнення сучасної системи регіональної безпеки у Чорному морі були головними на порядку денному штабних переговорів, проведених у м. Бриїла (Румунія) між Військово-Морськими Силами України та Морськими силами Румунії.

Делегації сторін очолювали, відповідно, командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко і начальник Головного штабу Морських сил Румунії віце-адмірал Александру Міршу.

Сторони обопільно відзначили стале поглиблення співпраці флотів двох країн у цілій низці напрямків, важливість її подальшого розвитку. В ході зустрічі також обговорювалися питання безпеки у Чорному морі, зокрема, його в північно-західній частині. Делегації відзначили необхідність продовження практики обопільної участі у навчаннях серій Sea Breeze, Sea Shield, Poseidon. Особливу увагу сторони приділили проведенню двосторонніх навчань, у тому числі на річці Дунай. Обговорені й такі напрямки співпраці, як стажування українських курсантів на кораблях МС Румунії, обмін візитами кораблів та інші.

Як повідомлялося, 23 листопада 2016 року у м. Ізмаїл на борту середнього десантного корабля ВМС ЗС України «Юрій Олефіренко» відбулась зустріч командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Ігоря Воронченка і начальника Головного штабу Морських сил Румунії віце-адмірала Александру Міршу. Тоді, після достатньо тривалої перерви, фактично було відновлено практику штабних переговорів двох флотів та особистих зустрічей керівників видів Збройних Сил.

 

 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка
15 грудня - круглий стіл з розробки законопроекту щодо реновації застарілого житла
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністерства інфраструктури України
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"