українська російська англійська
13-15 жовтня на Харківщині відбудеться Всеукраїнська акція "Покрова героїв"-2017
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

З 13 по 15 жовтня 2017 року в с. Березівське, Дергачівського району Харківської області на базі ДП Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» відбудеться Всеукраїнська акція, спрямована на налагодження співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями з питань національно-патріотичного виховання, "Покрова героїв"

Організатори заходу - Міністерство молоді та спорту України та Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Мета акції - налагодження співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями з питань національно-патріотичного виховання; формування активної громадської позиції щодо незалежної, цілісної Української держави; поглиблення знань учасників заходу про патріотизм, залучення сучасної молоді до вивчення історії України, традицій, шляхом ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною; вивчення механізмів сприяння зацікавленості та бажанню виявляти національно-патріотичні якості в повсякденному житті; виховання почуття національної гордості, любові до України; відпрацювання шляхів привернення увагу учасників заходу до традицій боротьби за незалежність українського народу; формування національно-патріотичної свідомості.

Детальніше про програму заходу – на сайті Міністертсва молоді та спорту України.

За додатковою інформацією Ви можете звертатися до відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України (тел. (044) 246 62 35).

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"