українська російська англійська
13-15 жовтня на Харківщині відбудеться Всеукраїнська акція "Покрова героїв"-2017
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

З 13 по 15 жовтня 2017 року в с. Березівське, Дергачівського району Харківської області на базі ДП Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» відбудеться Всеукраїнська акція, спрямована на налагодження співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями з питань національно-патріотичного виховання, "Покрова героїв"

Організатори заходу - Міністерство молоді та спорту України та Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Мета акції - налагодження співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями з питань національно-патріотичного виховання; формування активної громадської позиції щодо незалежної, цілісної Української держави; поглиблення знань учасників заходу про патріотизм, залучення сучасної молоді до вивчення історії України, традицій, шляхом ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною; вивчення механізмів сприяння зацікавленості та бажанню виявляти національно-патріотичні якості в повсякденному житті; виховання почуття національної гордості, любові до України; відпрацювання шляхів привернення увагу учасників заходу до традицій боротьби за незалежність українського народу; формування національно-патріотичної свідомості.

Детальніше про програму заходу – на сайті Міністертсва молоді та спорту України.

За додатковою інформацією Ви можете звертатися до відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України (тел. (044) 246 62 35).

 

версія для друку
Анонси
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС