українська російська англійська
Андрій Рева: Нова модель обслуговування населення - відповідь природним викликам, що виникають під час нововведень
11.10.2017 | 13:47
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Про пріоритети на нинішньому етапі  Міністерства соціальної політики України говорили Міністр соціальної політики України Андрій Рева та Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг.

Зокрема, Міністр зазначив, що досі на законодавчому рівні залишаються неврегульованими чимало питань щодо внутрішньо переміщених осіб. Їх вирішення чималою мірою  залежить від визначення  статусу окупованої території Донбасу. Це  має розглядатись під час другого читання у   Верховній Раді.

 Пан Енберг  висловив готовність Офісу Ради Європи брати участь у державотворчих процесах, що їх поряд з іншими відомствами  наразі впроваджує і Міністерство соціальної політики.  Андрій Рева повідомив, що однією із масштабних реформ, яка зараз активно втілюється, є реформа децентралізації.

„Вона несе декілька викликів, - зазначив  Міністр, - і нашою відповіддю на них є розроблення нової моделі  надання соціальних  послуг населенню, один із варіантів  такої моделі -  центри якісного обслуговування населення - Прозорі офіси”.

Саме в цьому напрямку і вбачає Андрій Рева співпрацю  з Радою Європи.

Мортен Енберг як представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва РЄ наголосив на необхідності поглиблення співпраці з Міністерством соціальної політики України. 

 

 

 

версія для друку
Анонси
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС