українська російська англійська
Андрій Рева: Нова модель обслуговування населення - відповідь природним викликам, що виникають під час нововведень
11.10.2017 | 13:47
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Про пріоритети на нинішньому етапі  Міністерства соціальної політики України говорили Міністр соціальної політики України Андрій Рева та Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг.

Зокрема, Міністр зазначив, що досі на законодавчому рівні залишаються неврегульованими чимало питань щодо внутрішньо переміщених осіб. Їх вирішення чималою мірою  залежить від визначення  статусу окупованої території Донбасу. Це  має розглядатись під час другого читання у   Верховній Раді.

 Пан Енберг  висловив готовність Офісу Ради Європи брати участь у державотворчих процесах, що їх поряд з іншими відомствами  наразі впроваджує і Міністерство соціальної політики.  Андрій Рева повідомив, що однією із масштабних реформ, яка зараз активно втілюється, є реформа децентралізації.

„Вона несе декілька викликів, - зазначив  Міністр, - і нашою відповіддю на них є розроблення нової моделі  надання соціальних  послуг населенню, один із варіантів  такої моделі -  центри якісного обслуговування населення - Прозорі офіси”.

Саме в цьому напрямку і вбачає Андрій Рева співпрацю  з Радою Європи.

Мортен Енберг як представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва РЄ наголосив на необхідності поглиблення співпраці з Міністерством соціальної політики України. 

 

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС