українська російська англійська
11-12 жовтня Уповноважені урядів України та Румунії розглянуть актуальний стан співпраці на прикордонних водах
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

11-12 жовтня 2017 року делегація Держводагентства візьме участь у ІХ нараді Уповноважених урядів України та Румунії у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, що відбудеться у м. Негрешті-Оаш, повіт Сату-Маре (Румунія).

Українську делегацію очолить Михайло Хорєв, перший заступник Голови Державного агентства водних ресурсів України, Уповноважений Уряду України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

Під час наради планується розглянути актуальний стан співпраці між Румунією та Україною в галузі водного господарства на прикордонних водах за період 2012-2016 років та стан виконання рішень Протоколу VІІІ наради Уповноважених Урядів України та Румунії.

Зокрема, будуть обговорюватись питання щодо перегляду та затвердження Положення про двостороннє співробітництво; стану впровадження діючих регламентів співробітництва за районами річкових басейнів та суббасейнів; проведення гідротехнічних робіт; затвердження Робочої програми на 2018 рік у рамках реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

Крім того, планується розглянути питання узгодження актуалізованих Регламентів двостороннього українсько-румунського співробітництва та додатків до них і питання підготовки спільних українсько-румунських проектів, які можуть бути подані на конкурс заявок у рамках програми транскордонного співробітництва Європейської комісії та інших міжнародних фінансових джерел.

 

Довідково

Українсько-румунське співробітництво здійснюється на підставі Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, що була укладена 30 вересня 1997 року.  Метою Угоди є вирішення питань водного господарства на прикордонних водах у дусі добросусідства для охорони та раціонального використання прикордонних вод, попередження і зменшення шкідливого впливу та змін у стані водних ресурсів.

 

версія для друку
Анонси
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС