українська російська англійська
9-13 жовтня Голова Держенергоефективності візьме участь у Тижні відновлюваної енергетики та енергоефективності у Німеччині

З 9 по 13 жовтня 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у Берліні (Німеччина), де візьме участь у Тижні відновлюваної енергетики та енергоефективності. 

У ході виступу на конференції Голова Агентства презентуватиме німецькій експертній та бізнес-спільності інвестиційний потенціал впровадження проектів з енергоефективності та «чистої» енергетики в Україні. Також С.Савчук підніматиме питання перспективних шляхів співпраці України та Німеччини у цих сферах. 

Крім цього, 11 жовтня С.Савчук відвідає лікарню «Charité Campus Virchow-Klinikum», де ознайомиться з особливостями впровадження ЕСКО-проектів у бюджетній установі. 

12 жовтня відбудеться візит до селища Фельдхайм, мешканці якого на 100% забезпечені електроенергією та теплом з «чистих»  джерел енергії. С.Савчук проведе переговори з представниками компанії «Energie Quelle», яка інвестувала у парк відновлюваних джерел енергії у цьому селищі. Зокрема, Голова Агентства відвідає біогазову станцію, твердопаливну котельню, сонячну електростанцію, вітропарк та найбільшу в Єврові електроакумулюючу систему. 

У зазначених заходах також візьмуть участь представники Мінекономрозвитку, Мінрегіону, Держенергоефективності та Проекту GIZ «Реформи у сфері енергоефективності в Україні». 

 

версія для друку
Анонси
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС