українська російська англійська
Міжпарламентська співпраця Києва й Кишинева сприятиме поглибленню політичного діалогу та розв'язанню спільних для двох держав проблем, - Володимир Гройсман
06.10.2017 | 17:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Посилення міжпарламентських зв’язків між Україною та Молдовою всебічно сприятиме поглибленню політичного діалогу між двома країнами, а також стимулюватиме пошук рішень спільних для наших держав проблем - зокрема щодо збереження територіальної цілісності. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Головою Парламенту Республіки Молдова Андріаном Канду. Зустріч пройшла в Кишиневі в рамках робочої поїздки Глави Уряду до Молдови.

Глава Уряду підкреслив, що Україна завжди послідовно підтримувала і буде підтримувати територіальну цілісність Республіки Молдова в рамках визнаних світовою спільнотою кордонів.

«Рівень взаємостосунків між нашими урядами є дуже продуктивним, і ми впевнені, що в майбутньому він буде ще вищий», - сказав Володимир Гройсман.  

За його словами, Україна розраховує на збереження Молдовою курсу на європейську інтеграцію, як ключового орієнтиру в політиці й економіці. 

У свою чергу Андріан Канду відзначив: «Ми дуже багато маємо спільного і здійснюємо багато заходів, щоб впевнено рухатися разом шляхом європейської інтеграції».

 

версія для друку
Анонси
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС