українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем юриста
08.10.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем юриста!

Ваша діяльність є ключовою для існування будь-якого суспільства, адже саме від Вас залежать розроблення, імплементація та механізм виконання законів, які становлять основу правопорядку. Українські фахівці, починаючи з перших років незалежності України, сформували нову правову систему, яка забезпечила існування української державності та законність процесів у нашому суспільстві. Захищаючи громадян у судах, надаючи консультаційні послуги, розробляючи закони, українські юристи сприяють подальшому розвитку правової держави та утвердженню правових принципів Європейського Союзу в Україні.

Сьогодні триває процес адаптації українського законодавства до європейських норм, отже професія юриста залишається надзвичайно важливою для якісних трансформацій нашого суспільства та держави. Вагомою також є робота юристів із лібералізації українського законодавства в усіх царинах суспільного життя. Переконаний, що від діяльності вітчизняних фахівців у галузі юриспруденції залежить подальший демократичний вектор розвитку України, наш європейський вибір.

Вітаю юридичну спільноту України з професійним святом і бажаю професійного зростання, реалізації найскладніших проектів, а також міцного здоров’я і благополуччя! Впевнений, що високі ідеали Закону і Справедливості стануть запорукою успіху нашої країни!

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС