українська російська англійська
Військові аташе відвідали Об'єднаний навчальний центр Харківського національного університету Повітряних Сил
05.10.2017 | 12:23
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Представники Київської асоціації військових аташе в Україні відвідали Об’єднаний навчальний центр Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, що у Василькові Київської області.

Метою візиту делегації було ознайомлення із діяльністю, структурою та станом підготовки військових фахівців на базі навчального центру, підтримання дружніх стосунків між військовими навчальними закладами України та країн-членів НАТО.

Під час брифінгу тимчасово виконуючий обов’язки начальника Об’єднаного навчального центру підполковник Костянтин Герасімов розповів присутнім про завдання і систему підготовки сержантського складу у Центрі підготовки сержантського складу та систему підготовки авіаційних фахівців на базі Об’єднаного навчального центру.

Представники Київської асоціації військових аташе в Україні оглянули об’єкти навчально-матеріальної бази центру, об’єкти циклової комісії аеродромно-технічного забезпечення польотів,  конструкції та технічного обслуговування авіаційної техніки і навчальний аеродром.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"