українська російська англійська
5-6 жовтня Степан Кубів перебуватиме у Таллінні (Естонія) для участі у міністерській зустрічі з питань цифрової економіки

5-6 жовтня 2017 року Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів перебуватиме у Таллінні (Естонія) з робочим візитом, щоб взяти участь у міністерській зустрічі з цифрової економіки країн Східного Партнерства разом з представниками інституцій ЄС.

Також запланована двостороння зустріч Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом.

 

Довідково

Цифрове співтовариство - ініціатива ЄС щодо єдиного цифрового простору для країн-членів ЄС. 26 липня 2016 року ЄС запропонував Україні долучитися до цієї ініціативи, щоб скористатися перевагами Єдиного цифрового ринку за межами ЄС та реалізувати свій потенціал у цифровій економіці. За оцінками фахівців ЄС економічний ефект від поширення широкосмугового доступу до Інтернету в Україні оцінюється у додаткових 4-6 млрд євро на рік до ВВП на кожні 10% нових споживачів. Для втілення цієї ініціативи проводяться регулярні міністерські зустрічі країн-членів ЄС з Україною та іншими країнами, зацікавленими у реалізації ініціативи цифрового співтовариства.

 

 

 

версія для друку