українська російська англійська
Моніторинг роботи органів влади за Ініціативою "Разом проти корупції" має стати обов'язковим для розгляду, - Володимир Гройсман
04.10.2017 | 12:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд відстоюватиме курс на перебудову державного апарату і одночасно з оновленням кадрового складу міністерств й відомств продовжить моніторинг адміністративних рішень та дій органів влади в рамках спільної з громадськістю ініціативи «Разом проти корупції». Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Говоримо про перебудову якості державного апарату. Для цього ми вже розпочали реформу державної служби, наразі тривають конкурси, аби більше фахівців були залучені до управління державою. І нам також важливо, аби усередині державної влади  була прозорість. І тут нам допоможе створена разом з громадськістю ініціатива «Разом проти корупції».

Глава Уряду нагадав, що одним з напрямків спільної роботи в рамках зазначеної ініціативи є подолання зловживань у фіскальній сфері та сфері контролюючих органів. З метою напрацювання необхідних рішень у вересні пройшла велика зустріч з бізнесом, учасниками якої став Президент України, керівники Уряду, Генеральної прокуратури та представники найбільших підприємств України. Під час зустрічі, підкреслив Прем’єр-міністр, було озвучено одразу декілька пропозицій – в тому числі, про формування остаточної редакції проекту закону про Службу фінансових розслідувань. Координацію роботи з розробки законопроекту веде Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

«А в цілому, просив би міністрів проаналізувати результати вже проведеного моніторингу «Разом проти корупції» та зробити висновки», - сказав Глава Уряду.    

 

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС