українська російська англійська
У Києві презентують українським та іноземним інвесторам широкі можливості співпраці
25.09.2017 | 14:49
КИЇВСЬКА МДА

Столиця – найбільш інвестиційно привабливе місто в Україні для потенційних інвесторів. Про це під час брифінгу заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Він також зазначив, що метою Інвестиційного форуму, який розпочнеться завтра та триватиме протягом двох днів у Києві, є презентування українським та іноземним інвесторам широких можливостей співпраці з розвитку історичної частини міста – Подолу, у сфері ділового туризму, спорту та відпочинку, кіноіндустрії та в інших найбільш привабливих для інвестування проектах з розвитку столичної інфраструктури.

«Звичайно, люди, які розглядають Україну як напрямок для вкладання грошей із комерційною метою, розуміють, що столиця – найбільш привабливе місто. Але ми маємо надати нашим гостям, серед яких, упевнений, будуть і ті, хто готовий інвестувати, чітке уявлення про інвестиційний потенціал української столиці. Крім того, ми повинні показати туристично-інвестиційну привабливість Києва і надати реальні показники розвитку туристичного потенціалу та інфраструктури для туризму», – підкреслив чиновник. За його словами, також принципово важливо продемонструвати прозорість міської влади у співпраці з бізнесом та запропонувати нові проекти для залучення інвестицій.

«Ми досягли значних успіхів і в першому, і у другому. Так, ми максимально відкрили, зробили прозорою свою діяльність, а активна громадськість залучена до всіх важливих рішень. Що стосується другого пункту, то під час форуму будуть представлені проекти, ефективність яких прорахована, і які точно будуть цікаві як інвесторам, так і містянам. Тобто кожна сторона матиме суттєвий ефект, і це важливо», підкреслив Геннадій Пліс.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"