українська російська англійська
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

20-22 вересня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління при Президентові України відбудуться IX Рішельєвські академічні читання на тему: “Професійна підготовка та розвиток державних службовців та посадових осіб  місцевого самоврядування: виклики, завдання, перспективи”.

Організатори: Національне агентство України з питань державної служби, Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу і Національна академія державного управління при Президентові України.

Мета заходу: обговорення актуальних питань і практики реформування та оновлення системи професійної підготовки та розвитку державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування в країнах-членах ЄС та країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство» відповідно до сучасних вимог державного управління та державної служби

Запрошені: представники центральних органів державної влади та вищих навчальних закладів країн ініціативи ЄС «Східне партнерство», представники країн ЄС та міжнародних організацій, посадові особи Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, керівники служб управління персоналом міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку магістрів в галузі знань «Публічне управління та адміністрування», центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, інститутів громадянського суспільства, міжнародні та вітчизняні експерти.

З програмою можна ознайомитись за посиланням нижче

Дата проведення заходу: 20-22 вересня 2017 року

Початок заходу: 10.00 год.

Місце проведення заходу: м. Одеса, вул. Генуезька, 22, адмінбудівля Одеського регіонального інституту державного управління при Президентові України.

 

Документи:
ІХ ЩОРІЧНІ РІШЕЛЬЄВСЬКІ АКАДЕМІЧНІ ЧИТАННЯ
версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"