українська російська англійська
У Львові підписано тристоронню декларацію щодо розвитку масового спорту серед молоді, яка проживає у сільській місцевості краю
14.09.2017 | 17:37
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

14 вересня під час робочої поїздки до Львова Міністр молоді та спорту Ігор Жданов разом з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою та головою правління Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” Олександром Ганущиним у присутності народних депутатів Миколи Величковича та Михайла Бондара підписав декларацію про розробку та реалізацію проекту “Спортивна молодь – здорова нація”.

Проект має на меті об’єднати зусиллям обласної влади Львівщини, Мінмолодьспорту та  громадськості задля розвитку масового спорту та популяризації здорового способу життя серед молоді, яка проживає у сільській місцевості краю.

«Це правильно, оскільки в умовах децентралізації це показує спрямованість державної політики. Без такого об’єднання зусиль, цей проект виграти неможливо, адже це одна із умов конкурсу. Я з радістю підтримую проект, ми будемо його лобіювати і залучимо й Міністерство закордонних справ для допомоги» – підкреслив Міністр  після церемонії підписання.

Він також наголосив що, Львівщина є однією з найактивніших областей у справі відродження спортивної інфраструктури для масового спорту. Лише у 2017 році на обласну цільову програму «Спортивний майданчик» було виділено 21 млн грн. Ще 16 млн було інвестовано у спортмайданчики в 2016 році.

«Загалом цього року на Львівщині з’явиться понад 100 нових маленьких і великих спортивних майданчиків. У тому числі з тренажерним обладнанням і штучним покриттям. Вдячний голові Львівської ОДА Олегу Синютці за постійну увагу до питань розвитку фізичної культури та спорту», -  відзначив Ігор Жданов.

Наразі розроблено декілька варіантів для втілення ініціативи «Спортивна молодь – здорова нація». Зокрема шляхом подання на конкурс проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок держбюджету, коштів отриманих від Європейського Союзу, у рамках Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України.

Для підготовки проекту «Спортивна молодь – здорова нація» буде створена спільна робоча група.

Відповідно до задекларованих сторонами дій, співпраця здійснюватиметься шляхом  встановлення спортивних майданчиків в ОТГ Львівщини та закупівлі спортінвентарю для шкіл регіону, проведення спільних спортивних заходів  та промокампаній, направлених на  популяризацію здорового способу життя у сільській місцевості.

За словами Міністра, на прикладі Львівської області буде сформовано регіональну модель політики популяризації здорового способу життя у сільській місцевості в умовах децентралізації.

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах