українська російська англійська
Володимир Гройсман: Ми запровадили якісний діалог з бізнесом, разом зможемо відкрити потенціал держави та забезпечити швидкий економічний ріст
14.09.2017 | 13:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України запровадив якісний та дієвий діалог з бізнесом, готовий продовжувати вже діючі програми підтримки підприємців і одночасно бути ефективним майданчиком розв’язання проблем. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з провідними компаніями України.

Зустріч пройшла під головуванням Президента України Петра Порошенка і за участі керівництва Генеральної прокуратури та правоохоронних органів.    

«Важливо, коли діалог іде за участю Президента і в присутності силовиків. Наше завдання – забезпечити стале економічне зростання і розкрити потенціал держави», - сказав Глава Уряду.   

Володимир Гройсман нагадав, що вже рік в Україні працюють  декілька інструментів сприяння діловій активності. В їх числі – «єдине вікно» на  митниці, яка проходить системне реформування, запровадження системи електронних закупівель  ProZorro, суттєве зниження заборгованості по виплаті ПДВ, накопиченої за минулі періоди – з 15 млрд грн до 900 млн. грн, запровадження спеціальних урядових структур, передусім Офісу зі залучення та підтримки інвестицій та Національного комітету з промислового розвитку.

Разом з тим проблемним залишається питання відносин бізнесу з силовими структурами та контролюючими органами, які мають сприяти розвитку бізнесу, але подекуди навпаки – гальмують всі позитивні процеси.

«Розвиток буде неможливим, якщо бізнес відчуватиме себе невпевнено та під загрозою будь-якої атаки – в тому числі з боку держави, - сказав Глава Уряду. - Ми налаштовані на чіткі кроки, які дозволять зняти всі перепони, бар’єри та приниження. Якщо для цього потрібні кадрові зміни, ми на це готові. Настав час незворотніх і системних змін. А наші розмови мають завершуватися конкретними рішеннями».

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"