українська російська англійська
Успішні приклади якісного надання соціальних послуг на місцях, дозволять створити ефективну систему в масштабах усієї країни
14.09.2017 | 15:33
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

13 вересня розпочав роботу семінар у рамках проекту «Впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки та моделі інтегрованої системи соціальних послуг у пілотних об’єднаних територіальних громадах». Серед його учасників – представники Міністерства соціальної політики України, ЮНІСЕФ, громадських організацій, керівники пілотних об'єднаних територіальних  громад, керівники обласних департаментів соціального захисту, служб у справах дітей - координатори проекту на рівні областей. Його мета – формування спільного бачення та розроблення дорожньої карти впровадження інтегрованої системи соціального захисту на рівні 40 пілотних об’єднаних територіальних громад.

Відкриваючи захід, Перший заступник Міністра соціальної політики Ольга Крентовська зазначила, що подібні семінари були проведені у 4 регіонах України і вони показали свою актуальність та важливість.

“Концепція реформування місцевого самоврядування передбачає забезпечення надання усіх послуг на рівні територіальних громад. Тому наше завдання – на вашому прикладі удосконалити соціальні послуги на місцях”, - підкреслила Ольга Крентовська.

За її словами, у кожній області має бути 1-2 територіальні громади, які стануть опорними з децентралізації.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба у своєму виступі зупинився на реформі інтернатних закладів для дітей.

“Наше головне завдання – щоб кожна дитина-сирота проживала в громаді, а хто має сім’ю – повернувся у родину. Діти варті того, щоб про них попіклувались дорослі”, - зазначив він. 

Під час роботи семінару його учасники ознайомлюються з основними досягненнями та ключовими проблемами ОТГ щодо виконання повноважень у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей, обговорюють кращий досвід вирішення соціальних проблем, розвиток послуг із соціальної підтримки жителів громади, формують банк ідей щодо основних параметрів інтегрованої моделі соціального захисту населення з врахуванням особливостей ОТГ.

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах