українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
14.09.2017 | 09:48
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Обсяг пасажиро-транспортного потоку у контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, залишається стабільно високим, щоправда упродовж доби спостерігалось незначне зменшення загальної кількості транспортних засобів в обох напрямах руху.

Загалом учора в КПВВ було оформлено 38,7 тисячі осіб та майже 5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 9965 осіб та 1330 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7335 осіб та 995 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7825 осіб та 1610 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4180 осіб та 1025 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9425 осіб.

Сьогодні вранці в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 30/100; «Мар’їнка» – 10/50; «Новотроїцьке» – 35/40; «Гнутове» – 15/25.

Учора в КПВВ «Мар’їнка» та «Новотроїцьке» прикордонники Краматорського та Донецького загонів виявили два випадки незаконного переміщення товарів на непідконтрольну територію. Зокрема, у першому – громадянин України переміщував автомобілем «Шевроле» жіночий одяг на суму 20 тисяч гривень. У другому – підприємливий українець віз автомобілем «Шкода» запчастини до сільгосптехніки на загальну суму 8 тисяч гривень.

Разом з тим у КПВВ «Новотроїцьке» правоохоронці оформили та пропустили на виїзд до неконтрольованої території 9 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем (будівельні матеріали, продуктові набори вагою 170,1 т) від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста. Вантаж прямував до Донецька.

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"