українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе та член Сенату США Корі Гарднер обговорили співпрацю з кібер- та енергетичної безпеки
12.09.2017 | 12:41
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, перебуваючи з триденним робочим візитом у Сполучених Штатах Америки, зустрілася із Сенатором від Республіканської партії США Корі Гарднером, який є членом комітетів із зовнішніх відносин, енергетики та природних ресурсів Сенату. Участь у розмові також взяв Посол України в США Валерій Чалий.

 Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Сенаторові за підтримку нашої країни. Вона закликала до подальшого сприяння реалізації законодавчих ініціатив, спрямованих на збільшення підтримки України через програми Державного департаменту, зокрема, безпекові, а також Агентства США з міжнародного розвитку. Ішлося про велике значення посилення санкцій проти РФ. Координація зусиль між Україною та США в протидії викликам з боку РФ у сферах кібер- та енергетичної безпеки, переконані співрозмовники, є вкрай важливою. Однією із великих загроз енергетичній безпеці України та Заходу є російські спроби побудувати газопровід “Північний потік 2”. Окрім цього, Іванна Климпуш-Цинцадзе та Корі Гарднер обговорити можливості більшої співпраці в галузі альтернативної енергетики. Віце-прем’єр-міністр запросила Сенатора відвідати Україну, аби мати більше інформації про впровадження реформ та безпекову ситуацію на Сході України.

 

 

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях