українська російська англійська
Лідерство США у зміцненні трансатлантичної єдності на підтримку України залишається надзвичайно важливим, - Іванна Климпуш-Цинцадзе під час виступу в Центрі міжнародних стратегічних досліджень в США
11.09.2017 | 20:45
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе в ході триденного візиту до США взяла участь у публічному заході Центру міжнародних стратегічних досліджень «Відносини між Сполученими Штатами та Україною в контексті євроатлантичної безпеки».

Свій виступ Віце-прем’єр-міністр почала з тези доктора Збігнєва Бзежинського про те, що без України Росії не стати справжньою євразійською імперією. Це підкреслює важливу роль України у європейській та євроатлантичній безпековій політиці. «Заплативши високу ціну за захист східного кордону Європи від російської агресії, Україна пройшла точку неповернення у своїй боротьбі за свободу та демократію», – підкреслила вона. Це виражається і через зближення країни з ЄС і НАТО, зокрема, через Угоду про асоціацію з ЄС, що почала діяти в повному обсязі з 1 вересня, та демократичні реформи і наближення до стандартів Північноатлантичного Альянсу. 

Іванна Климпуш-Цинцадзе також підкреслила роль США у підтримці України у її внутрішніх перетвореннях та на міжнародній арені: «Лідерство Сполучених Штатів у зміцненні трансатлантичної єдності на підтримку України залишається критично важливим у відновленні суверенітету і територіальної цілісності країни». За її словами, це виражається і в контактах між державами на найвищому рівні, і в чіткій позиції Конгресу США та Адміністрації Президента Трампа відносно російської окупації Криму та вторгнення в Східну Україну. «Тепер найкращий час, щоб США підтримали відправку миротворчої місії ООН на тимчасово окуповані території та непідконтрольні частини кордону між Україною та Росією. Такий крок зможе вивести виконання Росією Мінських домовленостей з глухого кута», – наголосила Віце-прем’єр-міністр. 

Іванна Климпуш-Цинцадзе також  високо оцінила роль США у організації та проведенні тренувань українських вояків і наданні сучасного оснащення. Україна своєю чергою горда бути не лише отримувачем, а й надавачем безпеки на європейському та євроатлантичному просторах. Про це свідчать  спільні місії та постійна підтримка Україною миротворчих операцій партнерів.

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах