українська російська англійська
Україна завоювала бронзову нагороду на Міжнародній виставці "EXPO 2017" в Астані
10.09.2017 | 16:55
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України

На церемонії нагородження кращих павільйонів Міжнародної спеціалізованої виставки "EXPO 2017" в Астані Україна отримала бронзову нагороду у номінації "Краще розкриття теми EXPO" серед спільних павільйонів.

Церемонія відбулася 9 вересня за підсумками трьох місяців роботи виставки. Міжнародне бюро виставок визначало кращі павільйони за двома номінаціями: виставковий дизайн та розкриття теми. Нагороди отримали 24 країни-учасниці із 115.

«Для нас велика честь отримати відзнаку на виставці такого масштабу. Після кількарічної перерви Україна вийшла на міжнародну виставкову арену та продемонструвала значний потенціал розвитку «зеленої» енергетики, власні інновації та перспективні для інвестування проекти. Це результат спільних зусиль Уряду, Мінекономіки, Держенергоефективності, Посольства України в Республіці Казахстан, Торгово-промислової палати України та всіх залучених до участі у виставці компаній», - прокоментував подію Голова Держенергоефективності, заступник Комісара національної секції України Сергій Савчук.

Нагадаємо, що на виставці «EXPO 2017» у павільйоні «Silkway Plaza» Україна презентувала близько 100 інвестиційних проектів у сфері відновлюваної енергетики завдяки спеціально створеній інтерактивній інформаційно-пошуковій системі.

Також, Україна представила кращі українські розробки у сфері «чистої» енергетики. Серед них - модель вітрогенератора компанії «Fuhrländer», яка зробила безпосередній внесок у створення в Казахстані вітропарку потужністю 45 МВт. Вітроустановки цієї компанії вже два роки працюють поблизу міста Єрейментау.

Крім цього, Україна привернула увагу відвідувачів виставки до таких інновацій:  

1.     «SolarGaps» - розумні жалюзі, що виробляють електроенергію з енергії сонця;

2.     сонячний концентратор із виробництва тепла, розроблений науково-виробничим підприємством «Syneko».

До речі, за словами Сергія Свистіля - віце-президента Торгово-промислової палати України, НВП «Syneko» підписало меморандум із Євразійським фондом розвитку інновацій Республіки Казахстан щодо виробництва сонячних концентраторів в Казахстані.

 

версія для друку
Анонси
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах