українська російська англійська
9 вересня в Києві відзначатимуть День фізичної культури і спорту

9 вересня Міністерство молоді та спорту України спільно з Національним олімпійським комітетом України, Спортивним комітетом України, Українським центром з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", Центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та спортивними федераціями традиційно проводитиме спортивно-масові заходи з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту та Олімпійського уроку.

Цього року на Оболонській набережній (просп. Героїв Сталінграда, 10Д) з 10:00 розпочнуть свою роботу спортивні майданчики, буде проведено розминку з олімпійцями, Олімпійський квест та міні-турніри з видів спорту, конкурси, показові виступи юних спортсменів та майстер-класи за участі учнів ДЮСШ, училищ, спортивних закладів та відомих українських спортсменів та тренерів, спілкування, автограф-сесії.

Офіційна церемонія відкриття – об 11:00, за участі Віце-прем'єр-міністра В'ячеслава Кириленка, Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, президента Національного Олімпійського комітету Сергія Бубки, президента Спортивного комітету України Іллі Шевляка, президента НКСІУ Валерія Сушкевича, відомих спортсменів та тренерів.

Після завершення спортивно-масових заходів відбудеться святковий концерт за участі українських виконавців.

Чекаємо на вас 9 вересня на Оболонській набережній з 10:00 до 16:30 (біля Гольф-центру).

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"