українська російська англійська
Україна понад 600 днів живе без російського газу, державні енергокомпанії не закуповують російське вугілля, - Володимир Гройсман
08.09.2017 | 11:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна понад 600 днів живе, не закуповуючи російський газ, а державні енергетичні компанії не закуповують російське вугілля, повідомив під час «Години запитань до Уряду» Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, Уряд докладає максимум зусиль для зміцнення економіки та диверсифікації експортних ринків та джерел постачання імпорту, в тому числі енергетичного.

«За півтора року ми зменшили споживання антрацитного вугілля, переходимо на власне газове вугілля, модернізуємо видобуток копалин. І ви знаєте, що державні компанії російського вугілля не закуповують» , - сказав Прем’єр-міністр.  

Він підкреслив, що Уряд взяв курс на відмову від будь-яких залежностей, і з цією метою розвиває власний видобуток енергоносіїв, передусім вугілля й газу.  

 

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"