українська російська англійська
Володимир Кістіон: Нормативно-правове забезпечення процесу анбандлінгу на завершальній стадії
07.09.2017 | 18:45
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Робоча група під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона з питань прискорення реформи корпоративного управління ПАТ «НАК «Нафтогаз України» схвалила проект постанови КМУ «Деякі питання діяльності на ринку природного газу, яка  веде до завершення процесу анбандлінгу.

«Сьогодні у традиційному форматі з колегами з Мінекономрозвитку, Міненерговугілля, Секретаріату Енергетичного Співтовариства, ЄБРР, Світового банку, Наглядової ради «Нафтогазу» та Верховної Ради України розглянули питання виконання Плану реформи корпоративного управління ПАТ «НАК «Нафтогаз України». Виконано більш ніж 90% завдань, які стояли перед Урядом», - заявив Віце-прем’єр-міністр.

За його словами, одне з основних питань, яке залишається відкритим, - це прийняття Парламентом законопроекту № 6428 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення корпоративного управління юридичних осіб, акціонером (засновником, учасником) яких є держава».

«Ми дуже сподіваємося, що депутати не відкладатимуть розгляд цього важливого документа, бо ухвалення закону дасть змогу поставити крапку в питанні корпоратизації «Нафтогазу», - резюмував Володимир Кістіон.

 

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях