українська російська англійська
Україна та В'єтнам налаштовані на активізацію двосторонніх відносин
06.09.2017 | 19:48
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

У рамках офіційного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Соціалістичної Республіки В’єтнам 4-6 вересня 2017 р. було проведено низку зустрічей з керівництвом СРВ і досягнуто домовленості суттєво зміцнити традиційно дружні відносини між двома країнами і вивести їх на якісно новий рівень.

 Під час зустрічі з Прем’єр-міністром В’єтнаму Нгуєн Суан Фуком сторони погодилися, що розвиток взаємовигідного двостороннього співробітництва України та В’єтнаму на всіх рівнях відповідає фундаментальним національним інтересам обох держав.

Павло Клімкін та Віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних справ Соціалістичної Республіки В’єтнам Фам Бінь Мінь обговорили широке коло питань міжнародного порядку денного. Керівники зовнішньополітичних відомств двох країн висловилися за активізацію політичної взаємодії на експертному, високому та найвищому рівнях і підписали ряд двосторонніх документів.

Під час зустрічі Павла Клімкіна з Міністром промисловості і торгівлі В’єтнаму Чан Туан Анєм було відзначено необхідність напрацювання і задіяння практичних механізмів суттєвого зміцнення економічної складової двосторонніх відносин, зокрема, в рамках 14-го засідання Міжурядової українсько-в'єтнамської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, проведення якого заплановано на початок жовтня в м.Київ.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях