українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у засіданні Спілки ректорів ВНЗ
05.09.2017 | 19:13
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у засіданні громадської організації «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України», що відбулась сьогодні в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка і була присвячена попереднім підсумкам вступної кампанії 2017 року.

У своєму виступі В’ячеслав Кириленко закликав освітян врахувати недоліки цьогорічної вступної кампанії наступного року і, зокрема, зазначив: «Слід забезпечити стабільність роботи ЄДЕБО (Єдина державна електронна база з питань освіти), удосконалити підтримку вступників із сільської місцевості, регіональні коефіцієнти треба поліпшити, а також і надалі гарантувати пріоритети для природничих і технічних спеціальностей», - сказав Віце-прем’єр-міністр України.

За результатами засідання учасники зустрічі домовились підготувати пропозиції для удосконалення правил прийому до вишів у 2018 році.

 

версія для друку
Анонси
11 грудня Лілія Гриневич візьме участь у презентації освітньої інтернет-платформи BeSmart
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
11 грудня - презентація проекту науково-практичного коментаря до Закону України "Про державну службу"
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"